Ми Українська компанія, яка виробляє натуральні гігієнічні та косметичні засоби вже понад 7 років. Ми завжди прагнули зробити кожен наш продукт унікальним, гарним та запашним!

Але 24 лютого, коли в країну прийшла війна, ми розгубилися. Нам здавалося, що наші продукти не мають цінності у цей жахливий час.

Ми помилилися.

Першими до нас звернулися волонтери. Вони попросили гігієнічну помаду та крем для військових хлопців, які боронять нашу країну в день і в ночі. Ми зібрали залишки і відправили їх так швидко, як змогли.

Потім ми отримали ще один запит, а потім ще один. І ми зрозуміли, як саме можемо допомогти своїй країні. Ми будемо робити те, що вміємо краще за все - виробляти наші українські продукти!

А за цим, ми відкриваємо спеціальний розділ "ДОПОМОГА💙💛" . У цьому розділі будуть знаходитись товари, які необхідні волонтерам та військовим.

Ви можете придбати ці товари і ми надішлемо їх тим, хто потребує.

Раз у два тижні ми будемо передавати товари з цього розділу та давати вам про те повний звіт.

На разі ми залучили всіх співробітників, які змогли залишитися з нами. Ми маємо фінансові обов'язки як перед ними, так і перед нашою країною. Dushka - це маленька ланка української економіки, але все ж таки ланка!

Також у найближчий час ми запустимо програму, яка дозволить купувати наші продукти для себе, а частку з оплати ми будемо передавати в фонди допомоги і армії.

Ми дякуємо вам, що ви залишаєтесь з нами! І разом з нами допомагаєте Україні здолати негоди.

Все буде - Україна!💙💛

Свежие записи

Коментарии(0)

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Все поля обязательны для заполнения